KONTAKTA OSS

Rektor
Anna Hein
Telefon: 08-745 82 13
anna.hein@vaddo.fhsk.se

Studierektor
Nadja Engström
Telefon: 0176-528 09
nadja.engstrom@vaddo.fhsk.se

Controller
Åsa Rosengren
Telefon: 0176-528 04
asa.rosengren@vaddo.fhsk.se

Kommunikatör/projektledare
Ylva Nordgren
Telefon: 0176-528 26
ylva.nordgren@vaddo.fhsk.se

Reception
Telefon: 0176-528 00
Bokningar och förfrågningar
Linda Eklund
Telefon: 0176-528 15
linda.eklund@vaddo.fhsk.se

Kursföreståndare

Allmän kurs
Anna Leander
Telefon: 08-745 82 04
anna.leander@allmankurs.se

Allmän kurs Distans
Susanne Hult
Telefon: 070-303 48 12
susanne.hult@allmankurs.se

Agenda 2030 akademin
Gabriel Liljenström
gabriel.liljenstrom@vaddo.fhsk.se

Change course
Björn Westerberg Nauclér
Telefon: 0176-528 06
bnaucler@vaddo.fhsk.se

Ekohushåll – i teori och praktik
Sanya Falkenstrand
Telefon: 073-332 31 84
sanya@vaddofolkhogskola.se

Humanistisk socialpedagog
Bragi Olafsson
Telefon: 070-573 33 73
bragi.olafsson@vaddo.fhsk.se

Humorprogrammet
Janne Westerlund
info@houseofcomedy.se

Hälsopedagog och
Kost- och hälsocoach

Lotta Hertzberg
Telefon: 0176-528 08
lotta.hertzberg@vaddo.fhsk.se

Irländsk folkmusik
Jennikel Andersson
Telefon: 073-023 90 23
jennikel.andersson@gmail.com

Skapa dig vidare
Malin Eriksson
malin.eriksson@vaddo.fhsk.se

Lärare

Lärare Allmän kurs

Susanne Hult
Telefon: 070-303 48 12
susanne.hult@allmankurs.se

Gabriel Liljenström
gabriel.liljenstrom@vaddo.fhsk.se

Rebecca Tärnsby
rebecca.tarnsby@vaddo.fhsk.se

Maria Whinberg
maria.whinberg@vaddo.fhsk.se

Lärare change course

Aurimas Ražanauskas
Telefon: 0176-528 12
aurimas.razanauskas@vaddo.fhsk.se

Björn Westerberg
Telefon: 0176-528 06
E-mail: bnaucler@vaddo.fhsk.se

Lärare Humanistisk Socialpedagog

Marie-Louise Honka
marie-louise.honka@vaddo.fhsk.se

Bragi Olafsson
Telefon: 070-573 33 73
bragi.olafsson@vaddo.fhsk.se

Sandy Monteiro
Telefon: 070-797 99 88
sandy.monteiro@vaddo.fhsk.se

Anna-Carin Wallenstein
a-c.wallenstein@vaddo.fhsk.se

Lärare Hälsopedagog och
Kost- och hälsocoach

Nadja Engström
Telefon: 0176-528 09
nadja.engstrom@vaddo.fhsk.se

Malin Eriksson
malin.eriksson@vaddo.fhsk.se

Lotta Hertzberg
Telefon: 0176-528 08
lotta.hertzberg@vaddo.fhsk.se

Etableringskurs
Annika Silow
Telefon: 072-050 44 50
annika.silow@vaddo.fhsk.se

SFI
Malin Lillieros
malin.lillieros@vaddo.fhsk.se

SMF
Norrtälje:
Jenny Liljenström
Telefon: 0176-528 11
jenny.liljenstrom@vaddo.fhsk.se

Kista:
Reza Esmailpour
Telefon: 073-504 32 10
reza.esmailpour@vaddo.fhsk.se

Vaktmästeri
Kjell Åhrberg
Telefon: 0176-528 10
kjell.ahrberg@vaddo.fhsk.se

Kök
Telefon: 0176-528 19
reception@vaddo.fhsk.se

IT
Pär Arfvidsson
Telefon: 08-745 82 00
par.arfvidsson@sodertorn.fhsk.se

Väddö Folkhögskola

Allmänna folkhögskolekursen i Norrtälje

Share This