KONTAKTA OSS

Rektor
Anna Hein
Telefon: 08-745 82 13
anna.hein@vaddo.fhsk.se

Controller
Åsa Rosengren
Telefon: 0176-528 04
asa.rosengren@vaddo.fhsk.se

Kommunikatör/projektledare
Ylva Nordgren
Telefon: 0176-528 26
ylva.nordgren@vaddo.fhsk.se

Studierektor
Nadja Engström
Telefon: 0176-528 09
nadja.engstrom@vaddo.fhsk.se

Reception
Telefon: 0176-528 00
Bokningar och förfrågningar
Linda Eklund
Telefon: 0176-528 15
linda.eklund@vaddo.fhsk.se

Kursföreståndare

Hälsopedagog+
Lotta Hertzberg
Telefon: 0176-528 08
lotta.hertzberg@vaddo.fhsk.se

Kost- och hälsocoach
Emma Franzén
Telefon: 0176-528 11
emma.franzen@vaddo.fhsk.se

Humanistisk socialpedagog
Bragi Olafsson
Telefon: 070-573 33 73
bragi.olafsson@vaddo.fhsk.se

Allmän kurs i Norrtälje
Nadja Engström
Telefon: 0176-528 09
nadja.engstrom@vaddo.fhsk.se

Allmän kurs Distans
Susanne Hult
Telefon: 070-303 48 12

susanne.hult@allmankurs.se

Change course
Björn Westerberg Nauclér
Telefon: 0176-528 06
bnaucler@vaddo.fhsk.se

Lärare

Lärare Hälsopedagog+/Kost- och hälsocoach
Karin Stjernberg
Telefon: 0176-528 05
karin.stjernberg@vaddo.fhsk.se

Emma Franzén
Telefon: 0176-528 11
emma.franzen@vaddo.fhsk.se

Nadja Engström
Telefon: 0176-528 09
nadja.engstrom@vaddo.fhsk.se

Lotta Hertzberg
Telefon: 0176-528 08
lotta.hertzberg@vaddo.fhsk.se

Lärare Humanistisk Socialpedagog

Bragi Olafsson
Telefon: 070-573 33 73
bragi.olafsson@vaddo.fhsk.se

Anna-Carin Wallenstein
a-c.wallenstein@vaddo.fhsk.se

Sandy Monteiro
Telefon: 070-797 99 88
sandy.monteiro@vaddo.fhsk.se

Lärare Allmän kurs

Anna Leander
Telefon: 08-745 82 04
anna.leander@allmankurs.se

Susanne Hult
Telefon: 070-303 48 12
susanne.hult@allmankurs.se

Gabriel Liljenström
gabriel.liljenstrom@vaddo.fhsk.se

Maria Whinberg
maria.whinberg@vaddo.fhsk.se

Etableringskurs och SFI
Annika Silow
Telefon: 072-050 44 50
annika.silow@vaddo.fhsk.se

Vaktmästeri
Per Nilsson
Telefon: 0176-528 10
par.nilsson@vaddo.fhsk.se

Kjell Åhrberg
Telefon: 070-544 37 17
kjell.ahrberg@vaddo.fhsk.se

Kök
Telefon: 0176-528 19
reception@vaddo.fhsk.se

IT
Pär Arfvidsson
Telefon: 08-745 82 00
par.arfvidsson@sodertorn.fhsk.se

Väddö Folkhögskola

Allmänna folkhögskolekursen i Norrtälje

Share This