KONTAKTA OSS

Rektor
Örjan Brinkman 070-257 50 14
orjan.brinkman@vaddo.fhsk.se

Controller
Åsa Rosengren 0176-528 04
asa.rosengren@vaddo.fhsk.se

Marknadsföring, webb och kvalitetsfrågor
Ylva Nordgren 0176-528 26
ylva.nordgren@vaddo.fhsk.se

Studierektor
Nadja Engström 0176-528 09
nadja.engstrom@vaddo.fhsk.se

Reception 0176 528 00
Bokningar och förfrågningar
Linda Eklund 0176-528 15
linda.eklund@vaddo.fhsk.se

Kursföreståndare

Hälsopedagog+
Lotta Hertzberg 0176-528 08
lotta.hertzberg@vaddo.fhsk.se

Kost- och hälsocoach
Emma Franzén 0176-528 11
emma.franzen@vaddo.fhsk.se

Humanistisk socialpedagog
Bragi Olafsson 070-573 33 73
bragi.olafsson@vaddo.fhsk.se

Allmän kurs
Anna Leander 0176-528 25
anna.leander@allmankurs.se

Lärare

Lärare Hälsopedagog+/
Kost- och
hälsocoach

Karin Stjernberg 0176-528 05
karin.stjernberg@vaddo.fhsk.se

Emma Franzén 0176-528 11
emma.franzen@vaddo.fhsk.se

Nadja Engström 0176-528 09
nadja.engstrom@vaddo.fhsk.se

Lotta Hertzberg 0176-528 08
lotta.hertzberg@vaddo.fhsk.se

Lärare Humanistisk Socialpedagog

Bragi Olafsson 070-573 33 73
bragi.olafsson@vaddo.fhsk.se

Anna-Carin Wallenstein
a-c.wallenstein@vaddo.fhsk.se

Sandy Monteiro 070-896 08 04
sandy.monteiro@vaddo.fhsk.se

Lärare Allmän kurs

Anna Leander 0176-528 25
anna.leander@allmankurs.se

Jon-Erik Rehn
jon-erik.rehn@allmankurs.se

Jalel Cheffi
jalel.cheffi@allmankurs.se

Susanne Monroe
susanne.monroe@allmankurs.se

Ewa Holm
ewa.holm@allmankurs.se

Magnus Koraen
magnus.koraen@allmankurs.se

Jenny Bollius 070-266 47 99
jenny.bollius@allmankurs.se

Ann-Sofie Samaras
ann-sofie.samaras@vaddo.fhsk.se

Annika Borg
annika.borg@allmankurs.se

Etableringskurs och SFI
Annika Silow 0720-50 44 50
annika.silow@vaddo.fhsk.se

Vaktmästeri
Per Nilsson 0176-528 10
mån-fred 07.00-16.00

Kök
0176-528 19
reception@vaddo.fhsk.se

IT
Pär Arfvidsson 08-745 82 00
par.arfvidsson@sodertorn.fhsk.se

Väddö Folkhögskola

Allmänna folkhögskolekursen i Solna

Share This